תנאים

תנאים
ברוך הבא לכלבים לאימוץ בסבייבי!

תנאים והגבלות אלה מתארים את הכללים והתקנות לשימוש באתר של כלבים לאימוץ בסביבי, הנמצא בכתובת https://dogsforadoptionnearme.com/.

על ידי כניסה לאתר זה אנו מניחים שאתה מקבל את התנאים וההגבלות האלה. אל תמשיך להשתמש בכלבים לאימוץ בסביבי אם אינך מסכים לקחת את כל התנאים וההגבלות המופיעים בדף זה. התנאים וההגבלות שלנו נוצרו בעזרת מחולל התנאים והגבלות ומחולל התנאים וההגבלות.

המינוח שלהלן חל על תנאים והגבלות אלה, הצהרת פרטיות והודעת הצהרת אחריות וכל ההסכמים: “לקוח”, “אתה” ו- “שלך” מתייחסים אליך, האדם מתחבר לאתר זה ועומד בתנאי החברה. “החברה”, “עצמנו”, “אנחנו”, “שלנו” ו”אנחנו “, מתייחס לחברה שלנו. “מסיבה”, “צדדים” או “לנו”, מתייחסים הן ללקוח ולעצמנו. כל התנאים מתייחסים להצעה, קבלה ושיקול של תשלום הנחוצים לביצוע תהליך העזרה שלנו ללקוח בצורה המתאימה ביותר למטרה המפורשת של מענה לצרכי הלקוח בגין מתן השירותים המוצהרים של החברה, בהתאם ל ובכפוף לחוק השולט בהולנד. כל שימוש במינוח שלעיל או במילים אחרות בלשון המעטה, ברבים, באותיות רישיות ו / או הוא או הם, נלקחים להחלפה ולכן הם מתייחסים לאותו דבר.

עוגיות
אנו משתמשים בשימוש בעוגיות. בגישה לכלבים לאימוץ בסביבי, הסכמת להשתמש בעוגיות בהסכמה עם מדיניות הפרטיות של כלבים לאימוץ בסבייבי.

רוב האתרים האינטראקטיביים משתמשים בעוגיות כדי לאפשר לנו לאחזר את פרטי המשתמש בכל ביקור. העוגיות משמשות את האתר שלנו כדי לאפשר פונקציונליות של אזורים מסוימים כדי להקל על אנשים המבקרים באתר שלנו. חלק מהשותפים / שותפים הפרסום שלנו עשויים גם להשתמש בעוגיות.

רישיון
אלא אם כן צוין אחרת, כלבים לאימוץ בסביבי ו / או בעלי הרישיונות שלהם הם הבעלים של זכויות הקניין הרוחני על כל החומרים המופיעים על כלבים לאימוץ בסביבי. כל הזכויות על קניין רוחני שמורות. אתה יכול לגשת לכך מכלבים לאימוץ בסביבי לשימושך האישי בכפוף למגבלות שנקבעו בתנאים והגבלות אלה.

אסור לך:

פרסם מחדש חומר מכלבים לאימוץ בסביבי
מכור, שכור או רישיון משנה חומר מכלבים לאימוץ בסביבי
לשחזר, לשכפל או להעתיק חומר מכלבים לאימוץ בסביבי
הפץ מחדש תוכן מכלבים לאימוץ בסביבי
הסכם זה יחל במועד זה.

חלקים מאתר זה מציעים למשתמשים הזדמנות לפרסם ולהחליף דעות ומידע באזורים מסוימים באתר. כלבים לאימוץ בסביבי לא מסנן, עורך, מפרסם או סוקר תגובות לפני שנוכחותן באתר. הערות אינן משקפות את דעותיהם ודעותיהם של כלבים לאימוץ בסבי, סוכניו ו / או שלוחותיו. הערות משקפות את השקפותיו ודעותיו של האדם המפרסם את דעותיו ודעותיו. ככל שמותר בחוקים החלים, כלבים לאימוץ בסביבי לא יהיו אחראים לתגובות או לכל אחריות, נזקים או הוצאות שנגרמו ו / או סבלו כתוצאה מכל שימוש ו / או פרסום ו / או הופעה של התגובות באתר זה.

כלבים לאימוץ בסבייבי שומר לעצמו את הזכות לפקח על כל ההערות ולהסיר כל הערות אשר יכולות להיחשב בלתי הולמות, פוגעות או גורמות להפרת תנאים ותנאים אלה.

אתה מתחייב ומייצג כי:

אתה רשאי לפרסם את ההערות באתר שלנו ויש לך את כל הרישיונות וההסכמות הנחוצים לכך;
ההערות אינן פולשות לשום זכות קניין רוחני, לרבות ללא הגבלה זכויות יוצרים, פטנט או סימן מסחרי של צד שלישי כלשהו;
ההערות אינן מכילות חומר משמיץ, עלילתי, פוגעני, מגונה או לא חוקי אחר המהווה פלישה לפרטיות
ההערות לא ישמשו כדי לבקש או לקדם פעילויות עסקיות או מותאמות אישית או להציג פעילויות מסחריות או פעילות בלתי חוקית.
אתה מעניק בזאת לכלבים לאימוץ בסביבי רישיון שאינו בלעדי להשתמש, לשכפל, לערוך ולאשר לאחרים להשתמש, לשכפל ולערוך כל אחת מהתגובות שלך בכל צורה, פורמט או מדיה.

היפר קישור לתוכן שלנו
הארגונים הבאים רשאים לקשר לאתר שלנו ללא אישור מראש ובכתב:

סוכנויות ממשלתיות;
מנועי חיפוש;
ארגוני חדשות;
מפיצי ספריות מקוונים עשויים לקשר לאתר שלנו באותו אופן שהם מקשרים לאתרי אינטרנט של עסקים אחרים הרשומים; ו
עסקים מוסמכים בכל רחבי המערכת פרט לשידול לעמותות, קניונים למטרות צדקה וקבוצות התרמה למטרות צדקה אשר עשויות שלא ליצור קישור לאתר האינטרנט שלנו.
ארגונים אלה עשויים ליצור קישור לדף הבית שלנו, לפרסומים או למידע אחר באתר כל עוד הקישור: (א) אינו מתעתד בשום צורה; (ב) אינו מרמז באופן שגוי על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו ו / או שירותיו; ו- (ג) מתאים בהקשר של האתר של הצד המקשר.

אנו עשויים לשקול ולאשר בקשות קישור אחרות מהסוגים הבאים של ארגונים:

מקורות מידע צרכנים ו / או עסקים ידועים;
אתרי קהילה של dot.com;
עמותות או קבוצות אחרות המייצגות עמותות צדקה;
מפיצי מדריך מקוון;
פורטלי אינטרנט;
משרדי הנהלת חשבונות, עורכי דין וייעוץ; ו
מוסדות חינוך ועמותות סחר.
אנו נאשר בקשות קישורים מארגונים אלה אם נחליט ש: (א) הקישור לא יגרום לנו להיראות בעצמנו באופן לא חיובי או אל העסקים המאושרים שלנו; (ב) לארגון אין רשומות שליליות איתנו; (ג) התועלת לנו מהראות של ההיפר-קישור מפצה את היעדר כלבים לאימוץ בסביבי; ו (ד) הקישור הוא בהקשר של מידע כללי על המשאבים.

ארגונים אלה עשויים ליצור קישור לדף הבית שלנו כל עוד הקישור: (א) אינו מתעתע בשום צורה; (ב) אינו מרמז באופן שגוי על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו ושירותיו; ו- (ג) מתאים בהקשר של האתר של הצד המקשר.

אם אתה אחד הארגונים המפורטים בפסקה 2 לעיל ואת מעוניינת לקשר לאתר שלנו, עליך להודיע ​​לנו על ידי שליחת דואר אלקטרוני לכלבים לאימוץ בסביבי. אנא כלול את שמך, שם הארגון שלך, פרטי התקשרות כמו גם את כתובת האתר שלך, רשימה של כל כתובות האתרים שמהן אתה מתכוון לקשר לאתר שלנו ורשימה של כתובות האתרים באתר אליהם תרצה קישור. המתן 2-3 שבועות לתגובה.

ארגונים מאושרים רשאים ליצור קישור לאתר שלנו באופן הבא:

על ידי שימוש בשם החברה שלנו; או
באמצעות איתור המשאבים האחיד המקושר אליו; או
על ידי שימוש בכל תיאור אחר של האתר שלנו המקושר לזה הגיוני בהקשר והתבנית של התוכן באתר של הצד המקשר.
אין להשתמש בלוגו של כלבים לאימוץ בסביבי או ביצירות אמנות אחרות לצורך קישור בהסכם רישיון לסימן מסחר.

iFrames
ללא אישור מראש ובאישור בכתב, אינך רשאי ליצור מסגרות סביב דפי האינטרנט שלנו המשנים בשום דרך את המצגת או המראה החזותי של אתר האינטרנט שלנו.

אחריות לתוכן
לא נהיה אחראים לכל תוכן המופיע באתר שלך. אתה מסכים להגן עלינו ולהגן עלינו מפני כל הטענות העולות באתר שלך. שום קישור (ים) לא צריכים להופיע באתר כלשהו שעשוי להתפרש כהוצאת לשון הרע, מגונה או פלילית, או שמפר, מפר באופן אחר או תומך בהפרה או הפרה אחרת של זכויות צד ג ‘כלשהן.

פרטיותך
אנא קרא את מדיניות הפרטיות

שמירת זכויות
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבקש שתסיר את כל הקישורים או כל קישור מסוים לאתר שלנו. אתה מאשר להסיר מייד את כל הקישורים לאתר שלנו על פי בקשה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגיש תנאים והגבלות אלה ומדיניות זו מקשרת בכל עת. על ידי קישור רציף לאתר שלנו, אתה מסכים להיות מחויב לעקוב אחר תנאי ותנאי קישור אלה.

הסרת קישורים מאתר האינטרנט שלנו
אם אתה מוצא קישור באתר שלנו שפוגע מכל סיבה שהיא, אתה חופשי ליצור קשר ולהודיע ​​לנו בכל רגע. נשקול בקשות להסרת קישורים אך איננו מחויבים לעשות כן או להגיב אליך ישירות.

איננו מבטיחים כי המידע באתר זה נכון, איננו מתחייבים לשלמותו או לרמת דיוקו; אנו גם לא מתחייבים להבטיח שהאתר יישאר זמין או שהחומר באתר מעודכן.

הצהרת אחריות
במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, אנו שוללים את כל המצגות, האחריות והתנאים הנוגעים לאתר שלנו והשימוש באתר זה. שום דבר בוויתור זה לא:

להגביל או לא לכלול את האחריות שלנו או למוות או לפגיעה אישית;
להגביל או לא לכלול את אחריותנו או הונאתך או הונאה או הוצאת שווא;
להגביל אחת מההתחייבויות שלנו או שלך בכל דרך שהיא אסורה על פי החוק החל; או
אל תכלול כל אחת מההתחייבויות שלנו או שלך שאינה יכולה להיכלל על פי החוק החל.
המגבלות ואיסורי האחריות הקבועים בסעיף זה ובמקומות אחרים בהצהרתו זו: (א) כפופים לפסקה הקודמת; ו (ב) לשלוט בכל ההתחייבויות הנובעות מכוח הוויתור, לרבות התחייבויות הנובעות בחוזה, בעוולה ובהפרת חובה סטטוטורית.

כל עוד האתר והמידע והשירותים באתר ניתנים ללא עלות, לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק מכל סוג שהוא.