טיפ לכלב ביישן: התעלמו ממני בבקשה!

בני אדם אוהבים לאהוב על כלבים! לעתים קרובות כלבים מוצפים כיצד בני אדם מפגינים חיבה. בני אדם מראים את חיבתם לבני אדם אחרים בכך שהם מביטים בהם היישר בעיניים, נותנים לחיצת יד נחרצת או חיבוק גדול וחזק, צוחקים בקול רם, נותנים חבטה חזקה וגברית על הגב. עבור כלב ביישן קשר מסוג זה יכול להיות מפחיד! רוב האנשים לא מזהים כשכלבים מנסים לתקשר שהם מפחדים, ביישנים או לחוצים … האם ידעת שכלב שמלקק את שפתיו, או מפהק, כנראה מנסה להגיד לך, “היי, אני עצבני! בבקשה האט. תן לי את המרחב שלי. תן לי לקחת את המפגש הזה במהירות שלי. “

אחת הדרכים הקלות ביותר לאדם להודיע ​​לכלב לדעת שהוא חבר היא להתנהג בצורה הכי פחות מאיימת שאפשר. אחת הדרכים הקלות באמת לאדם לעשות זאת היא IGNORE THE HUND. זה הרבה יותר קשה ממה שזה נשמע! אבל אם אתה יכול להתעלם מהכלב, הכלב יכול לגשת אליך במהירות שלו או שלה.

כמו כן, אם אתה מתעלם מהכלב, אתה לא עושה את הדברים המפחידים שאנשים שאוהבים כלבים נוטים לעשות. אתה לא מסתכל עליה ישר, לא מנסה לגעת בה, לא לקרב את עצמך או את הפנים שלך אליה, לא לפתח אותה, לא לדבר איתה … לא להכריח את עצמך לחלל שלה.

קח את הזמן. לקרוא ספר. דבר עם חברך האנושי או כלב אחר שפנה אליך. הראה לכלב שאתה לא מהווה איום על ידי התעלמות ממנה, ועם הזמן אתה עשוי לזכות בחיבה ובאמון שלה.

Leave a Comment: