הצהרת אחריות

הצהרת אחריות לכלבים לאימוץ בסביבי
אם אתה זקוק למידע נוסף או שיש לך שאלות לגבי הצהרת האתר שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו בדוא”ל support@dogsforadoptionnearme.com

הצהרת אחריות על כלבים לאימוץ בסביבי
כל המידע באתר זה – https://dogsforadoptionnearme.com/ – מתפרסם בתום לב ולמען מידע כללי בלבד. כלבים לאימוץ בסביבי אינו מתחייב באחריות לשלמות, אמינות ודיוק של מידע זה. כל פעולה שתנקוט במידע שתמצא באתר זה (כלבים לאימוץ בסביבי), הינה אך ורק על אחריותך בלבד. כלבים לאימוץ בסביבי לא ישא באחריות לכל אובדן ו / או נזק בקשר לשימוש באתר שלנו. הצהרת ההצהרה שלנו נוצרה בעזרת מחולל ההצהרות ומחולל ההצהרה.

מאתר האינטרנט שלנו תוכלו לבקר באתרים אחרים על ידי מעקב אחר היפר-קישורים לאתרים חיצוניים כאלה. למרות שאנו שואפים לספק קישורים איכותיים רק לאתרים שימושיים ואתיים, אין לנו שליטה על התוכן והטבע של אתרים אלה. קישורים אלו לאתרים אחרים אינם מעידים על המלצה על כל התוכן שנמצא באתרים אלה. בעלי אתרים ותכנים עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת ועלולים להתרחש לפני שתהיה לנו אפשרות להסיר קישור שעלול היה ‘רע’.

אנא שימו לב שכאשר אתה עוזב את אתר האינטרנט שלנו, באתרים אחרים עשויים להיות מדיניות פרטיות ותנאים שונים אשר אינם בשליטתנו. אנא הקפד לבדוק את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה וכן את “תנאי השירות” שלהם לפני שאתה עוסק בעסק כלשהו או מעלה מידע כלשהו.

הסכמה
על ידי שימוש באתר שלנו, אתה מסכים בזאת לוויתור שלנו ומסכים לתנאיו.

עדכון
אם נעדכן, יתקן או יבצע שינויים במסמך זה, שינויים אלו יפורסמו כאן באופן בולט.